+380 7380 060 60

Lviv: Gece Hayatı

Lviv: Gece Hayatı Lviv’de 20:00-04:00 saatleri arasında profesyonel rehberimizle Lviv gece hayatı turu. Aktivite Özellikleri Neler dahil?

Read more

Lviv: Bayi Turu Rehberlik Hizmeti

Read more

Lviv: Lviv’in Yeraltı Gizemleri

Lviv: Lviv’in Yeraltı Gizemleri Lviv’in altındaki en ilginç manzaralara hayran kalın ve geçmişin sırlarını öğrenin. Şehrin en ilginç ve gizemli bölgelerinde bu turdaki gerçek ortaçağ ruhunu hissedin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv Tema Tadımı: Restoranlar Gastro Tur

Lviv Tema Tadımı: Restoranlar Gastro Tur Bir uzman yerel rehber eşliğinde Lviv iyi tema restoranlarda narin yiyecekleri tadın ve şehrin gastronomik geleneklerine mükemmel bir giriş olsun. 5 farklı restoran ziyaret edip onun mutfağı takdir ve tasarımını geliştirdiler. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv: Çikolata Turu ve Tatma Atölyesi

Lviv: Çikolata Turu ve Tatma Atölyesi Hoşunuza giden bir gün geçirin ve Lviv şehrinde bir çikolata atölyesinin tadını çıkarın. Bölgedeki kahve ve çikolatanın kökenini çevreleyen yerel hikayeleri öğrenin ve unutulmaz bir çikolata macerasına katılın. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv: Uzman Rehberli Tam Gün Turu

Lviv: Uzman Rehberli Tam Gün Turu Ortaçağ ve Rönesans Lviv’i keşfedin. Ukraynalılar, Polonyalılar, Almanlar, Yahudiler, Ermeniler ve diğerlerinin yaşadığı 4 mahalleyi görün, gittikçe farklı kültürel özelliklerini hissedin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Kiev’den: Şehirler Arası Trenle Lviv Küçük Grup Turu

Kiev’den: Şehirler Arası Trenle Lviv Küçük Grup Turu Kiev’den 2 günlük bir tura çıkarak, konforlu ve yüksek hızlı bir trenle tarihi Lviv şehrine seyahat edin ve Avrupa’nın en güzel şehirlerinden birinin mutlaka görülmesi gereken simgelerini keşfedin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv’den Günübirlik Gezi: Lutsk ve Aşk Tüneli

Lviv’den Günübirlik Gezi: Lutsk ve Aşk Tüneli Lviv’den günübirlik bir turda, kent simgelerini ve tarihi yerleri keşfedin. Lutsk şehrindeki Lubart Kalesi çevresinde bir gezintiye çıkın ve ünlü Aşk Tüneli’nin doğal güzelliğinin keyfini çıkarın. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv: Eski Kent Özel Yürüyüş Turu

Lviv: Eski Kent Özel Yürüyüş Turu Eski Kent’te yerel rehberli bir özel yürüyüş turuna çıkarak, Lviv ve onun UNESCO Dünya Mirası anıtları hakkındaki hikayeyi öğrenin. Latin Katedrali, Aziz Peter ve Paul Garnizon Kilisesi ve daha pek çok turistik yeri ziyaret edin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv’den: Zolochiv, Olesko ve Pidhirtsi’ye Yarı Gün Turu

Lviv’den: Zolochiv, Olesko ve Pidhirtsi’ye Yarı Gün Turu Lviv’den gelen özel bir yarım günlük turda “Golden Horseshoe” nin 3 ünlü kalesini ziyaret edin. İlginç gerçekleri öğrenin ve Zolochiv, Olesko ve Pidhirtsi kaleleri hakkındaki efsaneleri dinleyin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more