+380 7380 060 60

Lviv: Gece Hayatı

Lviv: Gece Hayatı Lviv’de 20:00-04:00 saatleri arasında profesyonel rehberimizle Lviv gece hayatı turu. Aktivite Özellikleri Neler dahil?

Read more

Bakü: Günlük Alışveriş Turu

Bakü: Günlük Alışveriş Turu Son on yılda Bakü’de ortaya çıkan bazı büyük ve lüks alışveriş merkezlerinde bir gün geçirin. Biraz alışveriş yapın, sinemada bir film izleyin ve istediğiniz mutfağı sunan bir restoranda yemek yiyin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Bakü: Golf ve Şarap Turu

Bakü: Golf ve Şarap Turu Golf hakkında bilgi edinin ve Azerbaycan’ın en iyi sahasında oyun oynayın. Bakü’deki bir şaraphaneyi ziyaret edin ve lezzetli atıştırmalıklarla eşleştirilmiş yerel şarapları tadın. Tam transferlerden ve Bakü’deki otelinizden araçla alma ve bırakma… Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Kiev: Atış Poligonu Deneyimi

Kiev: Atış Poligonu Deneyimi Kiev’in eteklerindeki bir atış poligonunu ziyaret ederek, Sovyet ve Amerikan silahları ile atış pratiği yapın. Deneyimli ve profesyonel bir personel kadrosu gözetiminde atıcılığınızı test edin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Kiev: SSCB Turuna Geri Dön

Kiev: SSCB Turuna Geri Dön Kiev’de 70 yıllık Sovyet gücünden oluşan tam günlük bir gezi turu. Mimarisini, askeri tesislerini ve eşsiz yapılarını görün. Bu dönemin en dikkat çekici yerlerini ziyaret eden Kiev Sovyet tarihinin trajik ve harika anlarını öğrenin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Lviv: Bayi Turu Rehberlik Hizmeti

Read more

Lviv: Lviv’in Yeraltı Gizemleri

Lviv: Lviv’in Yeraltı Gizemleri Lviv’in altındaki en ilginç manzaralara hayran kalın ve geçmişin sırlarını öğrenin. Şehrin en ilginç ve gizemli bölgelerinde bu turdaki gerçek ortaçağ ruhunu hissedin. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Bakü: Panoramik Gece Turu

Bakü: Panoramik Gece Turu Özel bir şoförle, bağımsız bir Bakü gecesi turuna katılın. Kişisel rehberiniz 5 saatlik mükemmel programı tasarlamanıza yardımcı olacak ve Bakü çevresine eşlik edecek. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more

Kiev: Gece Hayatı

Kiev: Gece Hayatı Kiev’de 20:00-04:00 saatleri arasında profesyonel rehberimizle Kiev gece hayatı turu. Aktivite Özellikleri Neler dahil?

Read more

Lviv Tema Tadımı: Restoranlar Gastro Tur

Lviv Tema Tadımı: Restoranlar Gastro Tur Bir uzman yerel rehber eşliğinde Lviv iyi tema restoranlarda narin yiyecekleri tadın ve şehrin gastronomik geleneklerine mükemmel bir giriş olsun. 5 farklı restoran ziyaret edip onun mutfağı takdir ve tasarımını geliştirdiler. Aktivite Özellikleri Tam açıklama Neler dahil?

Read more